Kliknij by odsłuchać zaznaczony tekst! Powered By GSpeech

Działalność Urzędu Gminy prezentowana jest na oficjalnej stronie BIP.  Strony urzędowe mają przedstawiać aktualne i prawdziwe informacje przedstawiające obraz ich działalności. Co ważne to fakt, że treści zgromadzone na stronach BIP :

 ·  są udostępniane w jakości nie pozostawiającej wątpliwości co do ich zawartości;

 ·  nie są zabezpieczone przed drukowaniem i kopiowaniem.

 

        

Strona Eko -Tuszyn również prowadzona przez Urząd traktuje z kolei o wszystkich sprawach związanych z gospodarką odpadami.

Bieżące informacje podlegające publikowaniu wywieszane są na Tablicy Ogłoszeń przy wejściu.

Niektóre sprawozdania, zestawienia i relacje Gmina prezentuje w sposób nieregularny w gazetce Echo Tuszyna. Wydawana w niezbyt dużym nakładzie dostępna jest na stoliku na parterze budynku Urzędu Gminy. Mamy dostęp do jej wersji elektronicznej, więc  prezentujemy jej kolejne wydania na naszej stronie zaraz po jej otrzymaniu. Gazetka wydawana jest w  w formacie pdf. Można ją również pobrać na komputer i odczytać za pomocą programu Adobe Reader.

UWAGA!!!

Staram się o to, by informacje zawarte na stronie Stowarzyszenia były łatwo dostępne. Rozmiar plików gazetek czasami to uniemożliwia. Czasami ściągając je, lepiej  w tym czasie przygotować kolację (dotyczy to słabych, niestabilnych łącz internetowych). Mimo to umieszczam te materiały, bo świat idzie do przodu. To co dziś jest trudne jutro będzie  łatwe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydarzenia

Brak wydarzeń.

Galeria Tuszyna

Kliknij by odsłuchać zaznaczony tekst! Powered By GSpeech