Kliknij by odsłuchać zaznaczony tekst! Powered By GSpeech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota 20-go sierpnia 2011 roku  godz. 11.30. Pod Domem Kultury przy ul.Prusa gromadzą się rowerzyści. Przybyli na rajd rowerowy zorganizowany przez Tomasza Sobolewskiego przy współpracy z MOKSiiT. Startowano indywidualnie i całymi rodzinami.Zobacz ogłoszenie.

Trasa rajdu liczyła od startu do mety w okolicach Zofiówki, około 20 km.
Czas przeznaczony na jej pokonanie, łącznie z przerwami na odpoczynek, wyniósł około 5 godzin.Po zarejestrowaniu każdy z uczestników otrzymał szczegółowy plan. Zawodnicy startowali co minutę po uprzednim sprawdzeniu stanu technicznego roweru. Na całej trasie mieli zapewnioną pomoc techniczną i pielęgniarską a po drodze zorganizowane były 2 punkty kontrolne. Po ukończeniu rajdu  zawodników zaproszono na posiłek, a po nim odbyły się konkursy sprawnościowe.
Dla najlepszych zawodników przeznaczono dyplomy i nagrody. Piękna pogoda sprawiła, że uczestnicy mogli bez przeszkód napawać się urokami lasów i wsi tuszyńskich leżących wzdłuż trasy, która wiodła przez Niedas, Wolę Kazubową ,Czyżemin by znależć swój koniec w Zofiówce.

 

 

 

Tomek przygotował szczegółowy opis trasy. Każdy może sprawdzić czy dałby sobie radę czytając Itinerer.

Z przyjemnością opublikuję na naszej stronie opisy innych tras pieszych i rowerowych po dorzeczu Dobrzynki opracowane w tej formie. Ułatwmy innym poruszanie się po miejscach godnych szczególnej uwagi.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij by odsłuchać zaznaczony tekst! Powered By GSpeech