Kliknij by odsłuchać zaznaczony tekst! Powered By GSpeech

Postępowanie Stowarzyszenia Dolina Dobrzynki z danymi osobowymi, prawo do informacji zgodnie z art. 13, 14 i 21 Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych (RODO).

1. Administratorem danych osobowych jest:

Stowarzyszenie Dolina Dobrzynki

Adres: ul. Wczasowa 8

95-080, Rydzynki gm. Tuszyn

KRS  0000329881 REGON – 100677290 NIP -  728-274-33-93

2.  Kontakt w sprawach związanych z RODO poprzez email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.  Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji uzasadnionych interesów administratora danych (art. 6 ust. 1 pkt f RODO) w szczególności w celu wywiązania się i realizacji celów statutowych Stowarzyszenia.

4. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej na podstawie: standardowych klauzul ochrony danych przyjętych przez Komisję Europejską.

5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celu ich zgromadzenia, to jest w szczególności realizacji zadań statutowych Stowarzyszenia Dolina Dobrzynki.

6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo wniesienia sprzeciwu.

7. Pani/Pan ma prawo wniesienia skargi do Urzędu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy prawa regulującego ochronę danych osobowych.

 

Informujemy Panią/Pana, iż możemy na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody przetwarzać dane w celach marketingowych. Uprawnieni są Państwo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach reklamowych o ile jest to związane z marketingiem bezpośrednim. Jeżeli nie wyraził/a Pani/Pan zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego, Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w tych celach. Sprzeciw powinien być skierowany do administratora danych osobowych. 

Kliknij by odsłuchać zaznaczony tekst! Powered By GSpeech