Kliknij by odsłuchać zaznaczony tekst! Powered By GSpeech

W niedzielny poranek 06.09.2015 o godzinie 10, na zofiówkowych ławeczkach spotkała się grupa entuzjastów nordic walking. Spotkanie oczywiście nie było przypadkowe a Stowarzyszenie odrobinę maczało w nim swe paluszki.
Pani Żaneta Karczewska to nie tylko pomysłodawca spotkania ale doświadczony instruktor w chodzeniu z kijkami, więc nie dość, że było przesympatycznie to jeszcze profesjonalnie!
Rozgrzewka, krótkie omówienie zasad poruszania się i w drogę! Paręnaście osób ruszyło w las nie do końca wiedząc jak przebiega trasa - to nie istotne - tu liczy się ruch, pozytywna energia i przygoda!
Taki spacer to nie tylko cudowna okazja do wprawienia całego ciała w ruch, dotlenienia się, ale też czas na rozmowy, poznanie nowych osób, spotkaniu ludzi, których zwykle widujemy w przelocie.
Bez kontuzji z lekkim niedosytem, że spacer tak szybko minął dotarliśmy na miejsce zbiórki.
Wniosek ze spotkania był prosty i oczywisty: za tydzień, o tej samej porze widzimy się w jeszcze większym gronie - nie wierzysz dołącz do nas!
Drogi Czytelniku, tylko proszę nie wykręcaj się brakiem czasu, czy brakiem kijków, bo tych uczestnik spaceru i autorka tekstu sama nie posiada. Ja lecę po kijki a Ciebie widzę na starcie 13.09.2015 godz.10.00 na zofiówkowych ławeczkach.

Kliknij by odsłuchać zaznaczony tekst! Powered By GSpeech